Merkezimiz Ağaolu My Office 212 Binasında hizmet vermekte olup geçmişimizden bu güne kadar bir çok misafirimize Günlük, haftalık, aylık kiralamalarda bulunan şirketimiz. Sizlere kaliteli ve Güler yüzlü hizmeti ilke edinmiş bulunmaktadır. 

Şişli, Mecidiyeköy, bulunan Aparts dairelerimizde sizlere 5 yıldızlı Lüx Full Eşyalı konaklama hizmeti sağlamaktayız. 

Temizliği ve güleryüzlü hizmeti her zaman ön planda tutan şirketimiz sizlere kullanım kolaylığı ön planda olan yeni teknoloji ve mimari alt yapılarıyla oluşturulmuş daireler sunar.

Dairelerimizde ihtiyacınızı karşılayacak her türlü donanım ve ev eşyalarına sahip konforlu, sıcak ve kullanışlı yaşam alanları sunmaktayız.    


Şişli, Mecidiyeköy, Çağlayan, Gülbahar bölgesinde bulunan 1+0 - 1+1 -  2+1 - 3+1 Daire seçeneklerimizle İhtiyacınıza uygun m2 lerde Kısa süreli, Günlük, Haftalık ve Aylık Kiralama seçenekli daireler hizmetinize sunmaktayız. 

Dairelerimiz Şehir merkezlerine, Alışveriş merkezlerine, Büyük marketlere, Eğlence merkezlerine, Otobüs duraklarına, 24 saat açık benzin istasyonlarına yürüme mesafesinde olup sizlere kolay olaşım imkanı sağlamaktadır. 

Günlük Kiralık dairelerimiz minumum 99 TL den fiyatlandırılıp hafta içi ve hafta sonu günlerinde oda, kişi sayısı ve konaklanacak gün sayısına göre ücretlendirmelerde farklılıklar uygulanmaktadır. 


Kiralamak istediğiniz daire özelliklerini ve kişi sayısını tarafımıza önceden bildirmenizi öneririz. Rezarvasyonlarınız İçin 0 530 891 66 39 numaralı telefondan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.  

Hakkımızda

   White House Residence  Hesaplı Kiralık Kuruluşudur.